Jojka a Prima tomu dali korunu

Autor: Igor Stančík | 30.11.2012 o 0:00 | (upravené 30.11.2012 o 15:12) Karma článku: 7,12 | Prečítané:  278x

Tých hlúpostí, ktoré sú na obrazovke, je neúrekom. Samý Statok, potom Vedúci statku niekoho hľadá, príležitostne paralelné súťaže amatérskych kuchárov a potom aj nedávno skončená talentová súťaž. A práve táto posledne menovaná ma zaujala a vydržal som ju pozerať až do konca. Zároveň sa stala dôvodom pre napísanie môjho prvého blogu.

V samom závere finálového večera predviedli obe televízie jeden hnusný podraz na všetkých súťažiacich, pričom hrubo ovplyvnili hlasovanie divákov.

Pekná myšlienka rozdelenia výhry medzi všetkých súťažiacich sa určite mnohým aj pri obrazovkách aj na pódiu pozdávala. Iste si veľa divákov povedalo, že tak by to bolo najspravodlivejšie. Možno aj samotní šéfovia súťaže to mysleli dobre, no urobili to veľmi zle.

Ak chceli toto rozhodnutie nechať na súťažiacich, tak svoj postoj mali súťažiaci vyjadriť až po zastavení hlasovania. Ak chceli mať vyjadrenie súťažiacich ešte počas hlasovania, tak im mali dať do rúk kus papiera, ceruzku a na tento papier by napísali svoj postoj. Moderátori by následne iba oznámili výsledný status bez ukázania na konkrétneho "sabotéra".

Keďže však nechali všetkých po jednom vysloviť svoj súhlas/nesúhlas neanonymne ešte počas hlasovania, došlo k tomu, že Alex Dowis sa v priebehu jednej sekundy stal nenávidenou osobou pre väčšinu divákov (moja domnienka - môžem sa mýliť). Priklincovala ho ešte Lucie Bílá, ktorá prskala žlč dva metre pred seba. Alex nemal žiadnu šancu podať aspoň stručné vysvetlenie, bol veľmi expresne obvinený a odsúdený. Bílej ospravedlnenie a Alexove vyjadrenie až po ukončení hlasovania boli už úplne irelevantné.

Nebudem ďalej rozpisovať, či Alex konal správne alebo nie. Podstatné je, že Jojka a Prima to urobili veľmi zle a nešikovne a Alexa jednoznačne poškodili. Ak veľmi chceli odmeniť aj ostatných súťažiacich, mali im každému dať mimoriadnu odmenu, povedzme 3 tisíc eur, a všetci by boli spokojní.

Úplne trápne vyznieva v tomto kontexte ich pohoršenie nad Slávikovými vulgarizmami. Mimochodom, čo je to za novú "módu" natáčať seriály s vulgarizmami a následne ich "vypípať"????

 

 

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Sagan: Bol som zmierený s tým, že nevyhrám

Slovenský cyklista dokázal to, čo sa ešte nikdy nikomu nepodarilo.


Už ste čítali?